Vestavěné skříně na míru- top řešeníPokud chcete ušetřit prostory a zároveň mít velké skříně, kam se vejde spousta oblečení a dalších věcí, které byste chtěli v nich uschovat a mít je vždy po ruce, geniálním řešením jsou právě vestavěné skříně. Vejde se do nich hodně věcí a zároveň šetří vaše prostory v pokojích. Vestavené skříně se těší čím dál větší oblibě a pokud se obrátíte na dobrou firmu, vyrobí vám skříně na míru podle vašich představ z kvalitních materiálů. Máte rádi přírodní materiály? Můžete si vybrat ze dřev jako je buk, dub, akácie, bříza, ořech.

možnost 1 ložnice skříň

Nadále i můžete mít skříň elegantně bílou či světle šedou. Skvělé je, když máte tu možnost využít Art designu. Líbil by se vám potisk posuvných dveří skříně motivem vašich fotek z dovolené? Nějakého krásného města či hezkého stromu podle vašich představ? Nebo máte rádi abstraktní motivy různých barev a tvarů? Máte v hlavě své vlastní nápady? Vymysleli jste si či vyhlídli vlastní grafiku či motiv? Možností je celá řada a jde jen o vyslovení přání. Art design jde totiž i ruku v ruce s moderními trendy!

vestavěná skříň- Art Design

Líbilo by se vám, kdyby vám někdo vyrobil vestavenou skříň na míru https://www.sten-skrine.cz/ podle vašich snů a představ? Nemusíte mít zrovna kouzelnou lampu s džinem a ani kouzelný prsten z pohádky. Stačí se obrátit na společnost STEN. Proč právě STEN? Díky ní budete mít vestavenou skříň na míru, která vám nejen ušetří prostor ve vaší ložnici, pokoji či chodbě. Ale získáte více úložného prostoru. materiál a design bude zcela podle vašeho přání. Aby toho nebylo málo, STEN má k dispozici 3D návrhář, dle které si můžete sestavit vámi preferovanou skříň. Kalkulace je následně zcela zdarma a vy budete mít představu, kolik za skříň zaplatíte. Pokud byste si rád prohlédli možné materiály pro svou budoucí skříň a prohlédli si některé vestavené skříně a možnosti, STEN má vzorkovou prodejnu v pražském Žižkově.