Hlasujte: Pojďme dát přesným shodám skutečný význam s novým jménem

Právě nyní uskutečňujeme naprosto jedinečné a neautorizované hlasování o přejmenování „přesných shod“. Tak nám sem hoďte vaše nejlepší nápady!

Update: hlasování je nyní u konce. Děkujeme více než pěti stům účinkujících hlasujících. Právě nyní sčítáme výsledky a budeme vás co nejdříve informovat o těch nejpopulárnějších, které se zařadí do finálního kola příští týden, tak si na to počkejte!
 
Marketéři vyhledávání, chceme slyšet názor hlavně od vás!
 
Všichni víme definici Google, která náleží přesným shodám právě nyní, které jsou všechno, jenom ne přesné. Jak máme jako nazývat typ shody, které mohou zahrnovat plurály, překlepy, odlišný slovosled, rozdílné funkční slova a nyní ještě naprosto odlišná slova, jako „přesný“?
 
Během jednoho výstupu na SMX East minulá měsíc jsme se zeptali obecenstva, jestli by se jim líbilo nové jméno pro přesné typy shod a jednoznačně zaznělo v celém sále: „ANO!“. A přesně zde se zrodila myšlenka, kterou navrhl SMX Moderátor a prezentující Matt Van Wagner, že by se mělo hlasovat o novém jménu pro tento typ shody. A my se k tomu tak nějak přidáváme. Pojďme si užít nějakou tu srandu.
 
Pošlete vaše nejlepší (čisté, pracovní) nápady. Nejpopulárnější nápady poté budou opět prezentovány komunitě, aby rozhodla ve velkém finále.s
 
Důležitá poznámka: Toto hlasování nebylo sankcionováno, ani uvítáno ani zapovězeno Googlem a vůbec není pravda, že by výsledek tohoto hlasování byl adoptován Googlem nebo jakoukoliv jinou entitou.
 
A tím řečeno, pojďme crowdsourcovat! Navrhněte až tří nové názvy pro přesné shody ve formuláři níže.