Jednoduší cestování s Bingem


Léto přináší mnoho možností, kterých je třeba využít. Dobrodružná turistika mezi ně rozhodně patří a je oblíbenou činností milionů lidí po celém světě. Bing se na tento oblíbený koníček zaměřil a přináší novou funkci, která ve vyhledávání nabídne informace o stezkách, kempech a turistických centrech v amerických národních parcích.


 
Po zadání fráze „trails near me“ se uživateli zobrazí okolní stezky a to s důležitými parametry, jako jsou délka nebo náročnost. Uživatel může stezky také porovnat a to podle zvolených parametrů.
 
Podobně funkce funguje i u kempů, u kterých nabídne informace jako adresa, vzdálenost nebo možnosti ubytování. To vše v okolí podle lokalizace využívaného zařízení.
 
Obě funkce, které se do Bingu dostaly jsou dostupné jak na počítačích, tak i na mobilních zařízeních a lze je využít zatím jen u amerických národních parků. Uvidíme, zda se Bing rozhodne pro rozšíření této funkce i do jiných částí Spojených států Amerických a zda se zaměří i na evropsky a asijský kontinent.
 
S americkými národními parky také souvisí další funkce, kterou Bing nabízí. Jedná se o zjištění status odlétajících i přilétajících letadel a také dostupnost parkovacích míst na letištích po celých Spojených státech Amerických.